Dozór kuratora i nakaz opuszczenia mieszkania za znęcanie

2017-07-19 09:15:05(ost. akt: 2017-07-19 09:20:35)

Autor zdjęcia: Archiwum WM

Kilka dni temu węgorzewscy policjanci zatrzymali sprawcę interwencji domowej. Jak się okazało mężczyzna od pól roku miał znęcać się psychicznie i fizycznie nad matką, babka i bratem. Teraz usłyszał zarzut.
37-latek będąc pod działaniem alkoholu awanturował się, wyzywał słowami wulgarnymi członków rodziny, wyganiał ich z domu, uderzał po ciele. Miarka się przebrała kiedy mężczyzna zagroził pozbawieniem życia starszym i bezbronnym kobietom. Podejrzany dusił matkę, zaś babce groził nożem. Ogromny strach o własne życie skłonił matkę, aby o wszystkim poinformowała policję.

18 lipca w Prokuraturze Rejonowej w Giżycku 37-latek usłyszał zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego nad rodziną. Prokurator wydał postanowienie o zastosowaniu wobec mieszkańca Węgorzewa policyjnego dozoru z nakazem opuszczenia lokalu mieszkalnego oraz zakazał mu zbliżania się do pokrzywdzonych.
(KPP w Węgorzewie)

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Węgorzewianka #2291304 | 81.190.*.* 20 lip 2017 21:53

    Brawo za odwagę, gratulacje matce, serce boli jesli na swojego syna donosi sie na policję. Syn widocznie zapomniał jak powinien sie zachowywać. Pewnie siedział na garnuszku kobiet nie pracował a sobie pił i czul sie jak w hotelu a kobiety traktował jak swoje służące. Do roboty go zagonić i ukarać zakaz zblizania sie do rodziny.Gdyby nie te kobiety byłby nikim, zyłby w smrodzie i głodzoe

    odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5