My nie palimy, my się bawimy!

2017-06-01 22:21:38(ost. akt: 2017-06-01 22:33:24)

Autor zdjęcia: Archiwum Zespołu Szkół w Pozezdrzu

31 maja w Zespole Szkół w Pozezdrzu miał miejsce XII Szkolny Dzień Zdrowia. Tym razem hasło przewodnie brzmiało „My nie palimy my się bawimy” w związku z przypadającym tego dnia Światowy Dniem bez Papierosa.
Szkolne korytarze zamieniły się w plac zabaw i kąciki ze zdrową żywnością. Uczniowie każdej z klas przygotowali stoisko oferujące alternatywę dla palenia papierosów: była degustacja potraw, rozpoznawanie smaków, ćwiczenia gimnastyczne, zajęcia plastyczne, rozwiązywanie zagadek i quizów dotyczących szkodliwości nałogu papierosowego. Drzwi klasopracowni oklejone zostały informacjami i wskazówkami dotyczącymi zdrowego trybu życia. Organizatorami akcji była pedagog szkolny Katarzyna Lisowska oraz wychowawca klasy IV a SP, p. Elżbieta Brzozowska.
(ZS w Pozezdrzu)


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5