Miłe wspomnienia zostają na długo. Zgłoś swoją pociechę już dziś!

2017-05-16 12:12:48(ost. akt: 2017-05-16 13:11:36)

Autor zdjęcia: mm

Pamiętacie naszych ubiegłorocznych zwycięzców w plebiscycie na Małego Księcia i Małą Księżniczkę? Książęcą parą zostali Kubuś Chmurzyński i Tosia Dobkowska. Komu w tym roku przyznacie zaszczytne tytuły? Do 25 maja czekamy na Wasze zgłoszenia!
Dzieci są naszą największą radością. Mają w sobie beztroskę, na cały świat patrzą przez różowe okulary i we wszystkim potrafią dostrzec dobro. Dla rodziców są skarbem i dumą. Każdy rodzic może pochwalić się swoją pociechą w związku z trwającym właśnie plebiscytem na Małego Księcia i Małą Księżniczkę. Zgłoszenie dziecka do udziału w konkursie następuje poprzez nadesłanie drogą elektroniczną jego jednego zdjęcia na adres: wegorzewo@gazetaolsztynska.pl. Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać: imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu oraz imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu.
Na kandydatury czekamy do 25 maja do godziny 12.00.

Tymczasem przypomnijmy sobie naszą ubiegłoroczną zwycięską parę :)

Księżniczka Antonina – aniołek z różkami
Tosia przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie, już ma zadatki na światowej klasy modelkę jednak niech nie zwiedzie Was jej uroczy uśmiech – mama Tosi ostrzega: "To mały aniołek z różkami".
— Słodka, uśmiechnięta łobuziara, która świetnie sobie ze wszystkim radzi — mówi Anna Dobkowska, mama Małej Księżniczki.— Uwielbia rysować i układać puzzle , po mistrzowsku wychodzi jej śpiewanie piosenek i denerwowanie starszej siostry. Najbardziej na świecie kocha swoją przytulankę fokę.

Książę Jakub lubi postawić na swoim
Tytuł "Małego Księcia powiatu węgorzewskiego" otrzymał Jakub Chmurzyński. Na plebiscytowym zdjęciu Kuba zaprezentował się jak mały gentlemen w białej koszuli i marynarce. Oczarował wszystkich swoim hollywoodzkim uśmiechem. Czyżby w naszym powiecie rosła przyszła gwiazda szklanego ekranu i łamacz kobiecych serc?
— Kubuś jest dzieckiem bardzo energicznym, wszędzie go pełno, jest małym łobuziakiem, lubi stawiać na swoim i dokuczać starszej siostrze, ale to kochany chłopiec. — śmieje się Emilia Chmurzyńska, mama Małego Księcia. — Jesteśmy dumni z naszego synka.

A jakie są Wasze pociechy? Chcecie zaprezentować swoje dziecko na łamach naszego tygodnika? Zgłoście je do naszego plebiscytu już dziś!


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5