Odliczamy dni do Półmaratonu Węgorza!

2017-04-14 18:00:00(ost. akt: 2017-04-14 15:32:08)

Autor zdjęcia: Archiwum WT

We wtorek, 2 maja odbędzie się już XIII Półmaraton Węgorza. Trasa biegu położona pomiędzy najbardziej malowniczymi mazurskimi jeziorami, wiedzie ze Sztynortu do Węgorzewa. Wraz z półmaratonem zorganizowane zostaną XXI Uliczne Biegi "Mazury Cud Natury", kierowane do dzieci i młodzieży.
My już odliczamy dni, a Wy? Tegoroczna edycja połączona będzie z ceremoniałem wojskowym dla uczczenia Dnia Flagi Narodowej, w której udział weźmie dowództwo oraz kompania honorowa 11. MPA. XIII Półmaraton Węgorza to wydarzenie sportowe i kulturalne zarówno dla sportowców jaki i ich rodzin. Dla dzieci i młodzieży organizatorzy przygotowali festyn rekreacyjno-edukacyjny pod nawą: "Bądź aktywny – żyj zdrowo", jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotowania do XIII Półmaratonu Węgorza idą pełną parą. 2 maja to nie tylko święto biegania, ale także ceremoniał wojskowy związany ze świętem flagi a także festyn sportowo-rekreacyjny, w którym wezmą udział całe rodziny oraz nasze służby mundurowe. od godziny 11.30 do 15.00 będą trwały konkursy i zabawy dla dzieci. Zachęcamy do udziału i kibicowania!
(red)

Wszystkie informacje dotyczące zbliżającego się wydarzenia znajdziecie na stronach internetowych:
www.polmaratonwegorza.pl/
www.osir.wegorzewo.pl/

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5