Omet Srokowo liderem w PRLTS

2017-02-16 09:49:40 (ost. akt: 2017-02-16 09:52:05)
W pierwszym meczu rundy dodatkowej w Północnej Regionalnej Lidze Tenisa Stołowego Amators Pozezdrze pojechał do Srokowa by rozegrać mecz z tutejszym Ometem. Mecz odbył się 8 lutego. Gospodarze wygrali z drużyną z Pozezdrza 10:5. Dzięki tej wygranej zostali liderem rozgrywek.
Zawodnicy Amatorsa dzielnie walczyli na stołach w sali gimnastycznej w Srokowie. Świadczy o tym, że aż sześć pojedynków było pięciosetowych. Punkty zdobyli: 2 Bieńkowski Dariusz i po jednym: Deneka Bogdan, Deneka Jarek i Dudziński Dariusz. W drużynie Srokowa nie do ogrania był Wikira Jarosław, który wygrał swoje cztery pojedynki singlowe oraz w parze z Dzierżakiem J. zdobył punkt w grze deblowej. Przypomnieć należy, że w pierwszym pojedynku tych drużyn w rundzie zasadniczej Omet Srokowo pokonał Amatorsa w Pozezdrzu 10:2. Zespoły w tych dwóch meczach grali w podobnych składach. Widać, że drużyna z Pozezdrza się rozwija i może jeszcze w następnych meczach zdobyć punkty. Do rozegrania zostały trzy mecze. Najbliższy z UKS Jantar Gołdap I w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Pozezdrzu. W drugim pojedynku tej kolejki: OSP Grom Lenary wygrał 10:3 z LUKS ABC Żak Pisanica.
(Zdzisław Brzozowski)

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5