Węgorzewo na Światowych Dniach Młodzieży

2016-07-28 09:26:33(ost. akt: 2016-07-29 09:29:42)

Autor zdjęcia: ks.Michał Sobolewski

W Krakowie, powiewają flagi Francji, Wielkiej Brytanii, Kanady, USA czy Białorusi. Najliczniej jednak pojawiały się żółte kolory koszulek i flagi Brazylii. Pielgrzymi z Węgorzewa są również w drodze do Krakowa. W końcu naszej młodzieży nie może tam zabraknąć.
—Światowe Dni Młodzieży to święto młodych, którzy pragną dzielić się swoją wiarą, miłością i radością z innymi. Jest to czas poznania nowych ludzi, kultury kraju z którego pochodzą i spędzenia z nimi chwili na modlitwie. Obecnie jesteśmy w podróży do Kielc skąd jutro wyruszyły do Krakowa na spotkanie z papieżem Franciszkiem — mówi ksiądz Michał Sobolewski z pw. Św. Piotra i Pawła.

Fot.Daniel Podolak


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5