Koncert Królewskiej Orkiestry Symfonicznej

2016-07-15 10:23:05(ost. akt: 2016-08-10 07:28:56)

Autor zdjęcia: archiwum organizatora

15 sierpnia ( poniedziałek) o godz. 18:00 na placu przy Klubie Garnizonowym na ul. Bema 7odbędzie się wyjątkowy koncert muzyki symfonicznej. Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki instrumentalnej na otwartym powietrzu.
Nasze miasto będzie gościć po raz kolejny Królewską Orkiestrę Symfoniczną wraz z jej solistami. Tym razem Orkiestra wykona koncert w dwóch częściach: patriotyczno-wojskowej oraz rozrywkowej. W części patriotycznej nie zabraknie takich piosenek jak np. „Marsz Pierwszej Brygady”, „Nie szumcie wierzby nam”, „Jeszcze jeden mazur dzisiaj”, ”Rozkwitały pąki białych róż”.

Część druga to hity muzyki rozrywkowej i filmowej jak np. „Cinema Paradiso”, „Libertango” „Zorba” oraz przeboje muzyki amerykańskiej i hiszpańskiej. Wraz z Królewską Orkiestrą Symfoniczną wystąpią uzdolnieni młodzi muzycy z Węgorzewa oraz solistki: Aleksandra Przesmycka i Aleksandra Kalfas. Orkiestrę poprowadzi wybitny dyrygent Prof. Janusz Przybylski. Gospodarzem wieczoru będzie Andrzej Rosa - dyrektor orkiestry.Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5