Nagrajcie film, do zdobycia sprzęt sportowy!

2016-04-25 11:30:13(ost. akt: 2016-04-25 11:47:56)
Akcja "FIT - Freak In Training" trwa. To nie tylko zajęcia z mistrzami sportu, sztuk walki czy trenerami personalnymi w szkołach. To także konkurs dla szkół z atrakcyjnymi nagrodami. Zgłoście się już dziś!
Uwaga, dyrektorzy szkół, nauczyciele i uczniowie. Ten konkurs skierowany jest właśnie do was! Nagrajcie film i zgłoście się do "Freakintraining school"! W waszej szkole sport to sama przyjemność? Uczniowie uwielbiają grać w piłkę, biegać, pływać? A może przyjemność sprawia im fitness czy taniec? Nagrajcie film o aktywności w waszej szkolnej społeczności i pokażcie nam, jaką radość sprawia wam sport.
W konkursie mogą wziąć udział szkoły z Warmii i Mazur zgłoszone przez nauczyciela/dyrekcję placówki. Pliki wideo nagrajcie na płytę CD i przyślijcie je pocztą pod adres: Fit nie Fat, ul. Tracka 5, 10-364 Olsztyn lub drogą elektroniczną poprzez wysłanie linka z dostępem do filmu na YouTube.com na maila: kontakt@fitniefat.pl. Czekamy do 27 maja do godz. 16.

Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać:
- nazwę szkoły, adres, imię i nazwisko osoby zgłaszającej (dyrektora placówki/nauczyciela),
- film o długości do 2 minut z planszą i wyłącznie z utworami muzycznymi, do których uczestnik posiada prawa;
- krótki opis dotyczący przygotowania filmu, obsady i pomysłu
- akceptację postanowień regulaminu;
- numer telefonu do kontaktu.

W tym konkursie nagrodą jest sprzęt sportowy i wyposażenie sali gimnastycznej dla szkoły ufundowany przez firmę Michelin Polska S.A. w Olsztynie. Czekają na Was dwie drabinki sznurowe, skrzynia gimnastyczną, 10 materacy gimnastycznych i 10 mat do ćwiczeń, 10 piłek do koszykówki, siatkówki, piłki nożnej oraz piłek lekarskich, a także dwa rowery Kettler. Nie zwlekajcie, zgłaszajcie się!

Więcej informacji o akcji "FIT - Freak In Training": kliknij

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5