445. rocznica nadania praw miejskich – świętujemy z MKL

2016-04-24 16:46:42 (ost. akt: 2016-04-25 12:20:53)

Autor zdjęcia: Archiwum MKL w Węgorzewie

Po raz kolejny Muzeum Kultury Ludowej zaprasza dzieci i młodzież szkolną do wspólnego świętowania rocznicy nadania praw miejskich naszemu miastu. Oferta skierowana jest również do osób dorosłych, które w ramach "Studium wiedzy o regionie" również mogą wziąć udział w obchodach.
Lubicie podróżować? Jeżeli tak, Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie zaprasza na niezwykłą wycieczkę po dawnym, ale i współczesnym mieście. Wykład pt. Ulice Węgorzewa" poprowadzi dr Jerzy Łapo.

Opowieść o dawnych dziejach naszego miasta urozmaici prezentacja multimedialna oraz demonstracja oryginalnych zabytków, jednym słowem – nie ma mowy o nudzie! Nieodpłatne zajęcia z dziećmi rozpoczęły się już dzisiaj (poniedziałek) i potrwają do czwartku (28 kwietnia).

— Wszystkich dorosłych, nie tylko z Węgorzewa, oraz tych, którzy nie będą mogli wziąć udziału w spotkaniach szkolnych zapraszamy na wykład pt. "Ulice Węgorzewa, który w ramach "Studium wiedzy o regionie" odbędzie się w czwartek (28 kwietnia) o godzinie 16.30 — mówi dr Jerzy Łapo z Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie.

My również zapraszamy i zachęcamy do udziału.
(mk)

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5