Puchar Komendanta W-MOSG trafił do drużyny z Węgorzewa

2016-04-16 17:17:25(ost. akt: 2016-04-16 17:33:20)
W ubiegłą sobotę odbył się VII Turniej Siatkówki Halowej zorganizowany przez funkcjonariuszy Placówki SG w Barcianach. Jedenaście drużyn stanęło do walki o puchar Komendanta Warmińsko–Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.
Walka była zacięta, jednak po emocjonujących zmaganiach do półfinału awansowały cztery zespoły Placówek Straży Granicznej z Węgorzewa, Braniewa, Grzechotek oraz wspólna drużyna samorządowa gmin Barciany i Srokowo.

— Po wyrównanej i zaciętej walce, Puchar Komendanta W-MOSG trafił do drużyny z Węgorzewa — mówi por. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy - koordynator Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej. — Drugie miejsce przypadło zespołowi z Braniewa, a trzecie wywalczyli funkcjonariusze z Grzechotek.

Organizatorzy przygotowali dwa wyróżnienia dla najlepszej zawodniczki i najlepszego zawodnika turnieju. Tytuł najlepszej zawodniczki przyznano Katarzynie Rant z PSG w Braniewie, natomiast miano najlepszego zawodnika otrzymał Paweł Mazek z Węgorzewa. Gratulujemy zwycięstwa całej drużynie oraz indywidualnego wyróżnienia Pawłowi.
(red.)

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5