Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych

2016-03-18 09:32:38(ost. akt: 2016-03-18 09:40:16)
Archiwum LO w Wegorzewie

Archiwum LO w Wegorzewie

Autor zdjęcia: lo

Piłka siatkowa łączy w sobie dobrą zabawę i sportową rywalizację. Uczennice, które zmierzyły się w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej wykazały się hartem ducha i walecznością.
W poniedziałek w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Węgorzewie odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych. W turnieju udział wzięły trzy drużyny: dwie z liceum ogólnokształcącego pod opieką Rajmunda Klukowskiego i jedna z Zespołu Szkół Zawodowych pod opieką Katarzyny Makaus.

— W pierwszym spotkaniu zmierzyły się ze sobą drużyny licealistek, które po sobotnich derbach węgorzewskich miały sobie wiele do udowodnienia, w szczególności młode zawodniczki z klas pierwszych — relacjonuje Rajmund Klukowski, nauczyciel wychowania fizycznego w węgorzewskim liceum.

W ogólnej klasyfikacji pierwsze miejsce zajął zespół uczennic z I klasy LO, na drugiej pozycji uplasowały się uczennice z III klasy LO, klasyfikację turnieju zamknęła drużyna z Zespołu Szkół Zawodowych.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. (mm)


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5