Puchar Burmistrza dla Mrągowa

2016-02-11 10:30:12(ost. akt: 2016-02-11 10:41:33)
Archiwum OSiR Węgorzewo

Archiwum OSiR Węgorzewo

W sobotnim turnieju Oldboyów o Puchar Burmistrza Węgorzewa, gospodarze poddali się presji zespołów z Mrągowa i Giżycka. Kibice docenili poświecenie siatkarzy oraz pasje w grze i wiernie dopingowali węgorzewską drużynę.
W turnieju wystąpiły cztery reprezentacje: Giżycko, Wydminy, Mrągowo oraz w roli gospodarzy Węgorzewo. Spotkania rozegrano w systemie "każdy z każdym". Gra była wyrównana, ostatecznie na pierwszym miejscu uplasował się zespół z Mrągowa, drugą lokatę zajął team z Giżycka, zaś trzecie miejsce przypadło drużynie z Węgorzewa.

Tytuły najlepszych zawodników drużyn powędrowały do Czesława Sosińskiego (Mrągowo), Leszka Boharewicza (Giżycko), Andrzeja Mazeka (Węgorzewo) i Arkadiusza Gija (Wydminy). Najlepszym zawodnikiem turnieju został Andrzej Wachowicz ze zwycięskiej drużyny z Mrągowa. (mm)

Komplet wyników i klasyfikacja końcowa
Węgorzewo – Mrągowo 1:2
Giżycko – Wydminy 1:2
Węgorzewo – Wydminy 2:0
Mrągowo – Giżycko 2:0
Węgorzewo – Giżycko 0:2
Mrągowo – Wydminy 2:0


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5