Marek Makowski dołącza do walki o tytuł Najpopularniejszego Sportowca Roku 2015

2016-02-01 11:21:11(ost. akt: 2016-02-01 13:55:53)

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Było już podsumowanie ostatniego tygodnia, czas na podsumowanie weekendowe. Co się zmieniło? Kto dzięki Waszym głosom zbliża się do zaszczytnego tytułu najlepszego sportowca, a kto do najlepszego trenera 2015 roku?
Na prośbę głównych organizatorów, do grona kandydatów na Najpopularniejszego Sportowca Roku 2015 dołączył nasz węgorzewski biegacz długodystansowy – Marek Makowski. Od dziś również na niego możecie oddawać swoje głosy – kod do głosowania: Kod: WT.NS.13
Czy 13-sta okaże się szczęśliwa? Sami zdecydujcie!

W walce o tytuł Najpopularniejszego Sportowca Roku 2015 trochę się pozmieniało. Liderem głosowania wciąż jest Jakub Wojciechowski (kajakarstwo), natomiast drugie miejsce należy w tej chwili do Katarzyny Kozakiewicz (kajakarstwo). Na trzecie spadła pozezdrzańska pływaczka, Monika Kułakowska.

W kategorii Najpopularniejszy Trener Roku 2015 najmocniejszym kandydatem jest Krystian Paluch – trener lekkoatletyki i piłki ręcznej. Na drugim miejscu uplasował się Mirosław Mikołajewicz – trener kajakarzy i kanadyjkarzy, a trzecie przejął Zbigniew Karwat – trener tenisa ziemnego.

W naszym plebiscycie ruszają również inne kandydatury, głosowanie nabiera tempa. Przypominamy, że głosowanie trwa do 10 lutego (środa) do godziny 12.00. To od Was zależy kto wygra w obu kategoriach. Zapraszamy do głosowania!
(mk)

Zasady głosowania znajdziecie poniżej:
ZASADY GŁOSOWANIA

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5