Aktywne ferie 2016

2016-01-15 11:34:10 (ost. akt: 2016-01-17 18:01:50)

Autor zdjęcia: www.pixabay.com

Nudy w tegoroczne ferie? Nie ma mowy! Przedstawiamy wiele ciekawych zajęć organizowanych przez ośrodki kultury i sportu w Węgorzewie.
Ferie w roku 2016 w województwie warmińsko-mazurskim zaczynają się jak wiemy, 25 stycznia a kończą 7 lutego. Jak możemy spędzić ten czas? Możliwości jest wiele!

I. Węgorzewskie Centrum Kultury

Centrum Kultury startuje już od poniedziałku, 25 stycznia od godziny 11 z zajęciami plastycznymi dla dzieci w wieku 7-13 lat. W godzinach popołudniowych zajęcia taneczne dla dzieci i dorosłych. Każdy dzień obfituje w wiele ciekawych zajęć i występów. Każdy znajdzie coś dla siebie. W programie zaplanowane są tańce, zajęcia plastyczne, warsztaty wokalne, perkusyjne, spektakl teatralny i autorski. Nie zabraknie też zabawy karnawałowej dla dzieci (zapisy do 27.01, opłata 10 zł).


II. Muzeum Kultury Ludowej

W muzeum czeka nas wiele ciekawych zajęć z rękodzieła. Między innymi będzie można nauczyć się wykonania ceramicznych aniołków, malowania na szkle, biżuterii z naturalnych materiałów, lalki z włóczki i kwiatów z bibuły. Nie zabraknie także powrotu do starodawnego świata naszych przodków, mieszkańców regionu. Będziemy mogli przenieść się w dawny świat i poznać wiele ciekawych opowieści i zagadek z XX wieku.
III.Ośrodek Sportu i Rekreacji

Sportowcom również nie zabraknie rozrywki. OSiR w Węgorzewie organizuje turnieje piłki nożnej i siatkowej w pierwszym tygodniu ferii. Natomiast drugi tydzień zaplanowano bardziej pod kątem zabaw sportowych - gry i zabawy na lodowisku, zawody lekkoatletyczne i dzień z rakietą. Nie będzie czasu na nudę!2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5