Czarny pas viet vo dao dla Maćka Dobrowolskiego i Jakuba Gryczki!

2015-06-12 12:45:27(ost. akt: 2015-06-12 14:54:55)

Autor zdjęcia: prywatne archiwum

Ponad czterdzieści osób z klubów z Warszawy, Gdańska, Rudy Śląskiej, Ełku, Giżycka, Grajewa oraz Węgorzewa wzięło udział w stażu szkoleniowym Polskiej Federacji KEM VO Combat System.
6 i 7 czerwca na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Węgorzewie odbył się ogólnopolski staż szkoleniowy Polskiej Federacji KEM VO Combat System. W skład federacji wchodzi International viet vo dao, kempo tai jutsu, vovinam viet vo dao oraz viet tai chi.

W spotkaniu udział wzięło 40 osób z Warszawy, Gdańska, Rudy Śląskiej, Ełku, Giżycka, Grajewa oraz Węgorzewa. Oprócz warsztatów szkoleniowych odbyły się też egzaminy na stopnie mistrzowskiej oraz instruktorskiej. Dwóch członków sekcji Sztuk Walki, Maciej Dobrowolski i Jakub Gryczka, uzyskało stopnie dai den tujen - czarny pas viet vo dao.Wyższe stopnie wśród kadry instruktorskiej sekcji Sztuk Walki CWKS Vęgoria uzyskali:

Andrzej Gordziewicz- 7 dan kempo tai jutsu
Dariusz Kasprzyk- 4 dan KTJ
Andrzej Wysocki- 4 dan KTJ
Krzysztof Podlaszewski- 3 dan KTJ

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
(mk)Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5