Biegi Uliczne "Mazury Cud Natury" w obiektywie

2015-05-02 14:37:47(ost. akt: 2015-05-02 19:54:26)
XIX już edycja majowych biegów skierowanych do dzieci i młodzieży za nami. Jak zwykle królowały wielkie emocje, nie zabrakło łez wzruszenia i radości, zarówno wśród zawodników, jak i rodziców.
Piękna pogoda, wyborne humory, najlepsi kibice pod słońcem i mnóstwo wielkich emocji wokół. Tak w dużym skrócie można opisać to, co działo się dzisiaj na Placu Wolności w Węgorzewie. Cały sztab ludzi czuwał nad tym, by wszystko przebiegło zgodnie z planem, a plan był jeden-dobra i bezpieczna zabawa najmłodszych.

Dodatkową atrakcją był festyn „Bądź zdrowy i bezpieczny” podczas którego organizatorzy zadbali o rozrywki dla dzieci. Był konkurs plastyczny, sprawnościowy, oraz wiele konkursów z wiedzy o bezpieczeństwie, zdrowiu i sporcie. Podczas majowych biegów każdy miał szansę wziąć udział w ogólnopolskiej akcji "Podziel się kilometrem", która ma na celu zachęcanie do biegania oraz pomagania potrzebującym. Chętnych nie brakowało, sam prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Paweł Papke, podjął rękawicę i z szerokim uśmiechem pedałował i imię słusznej idei.

Wielkie brawa dla wszystkich zawodników! Wola walki i sportowa rywalizacja w duchu fair-play nie opuszczała ich do samego końca i nawet jeśli zdarzyła się łza rozczarowania, to już po chwili na buzi pojawiał się uśmiech. Przegrywa tylko ten, kto nie podejmuje walki. Dzisiaj wygrali wszyscy.

Zapraszamy do galerii XIX Ulicznych Biegów "Mazury Cud Natury", a już w nadchodzącym wydaniu WT do relacji z wielkiego majowego święta sportu.
(mk)


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ".Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5