Pięć atrakcyjnych dni w Perłach

2024-07-09 09:42:29(ost. akt: 2024-07-09 13:54:23)

Autor zdjęcia: SP Perły

Pięćdziesięcioro dzieci wypoczywało w Szkole Podstawowej w Perłach, która zamieniła się na tymczasowy hotel. Podczas pięciu dni wypoczynku nie brakowało atrakcji.
Dzieci miały do dyspozycji basen oraz mobilną balię z podgrzewaną wodą. Wieczory uatrakcyjniały ogniska oraz wspólne zabawy. Koloniści miały okazję odbyć seans filmowy, spędzić ekscytujący czas w wesołym miasteczku w Giżycku. Wieczorem natomiast nasze "Perełki" korzystały z atrakcji przygotowanych przez harcerzy. Odbyło się tradycyjnie pływanie na naszej łódeczce "Wyrosłam z Pereł" oraz dezecie dzięki uprzejmości Ośrodkowi "Róża Wiatrów". Była również pyszna pizza dowieziona wprost na plażę. Interesujące okazały się warsztaty w miasteczku westernowym "Mrongovilla". Ostatni dzień to wizyta w Ełku w parku trampolin oraz pyszny obiad w barze "Gosia". Natomiast podczas pobyty w "szkolnym hotel" dzieci miały zapewnione posiłki ze spółdzielni socjalnej "Fajna i Twoja".

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji wypoczynku, przede wszystkim wychowawcom, obsłudze, harcerzom, firmom, które pomogły w organizacji i zapewnieniu dzieciom rozrywki, a rodzicom za zaufanie. Udanych wakacji!
SP Perły2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5