Dobra zabawa i pożyteczny cel - Koncert Charytatywny „Zostań św. Mikołajem"

2024-01-26 12:00:00(ost. akt: 2024-01-26 12:07:34)

Autor zdjęcia: ZSP Więcki

Z inicjatywy Rady Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Więckach odbył Koncert Charytatywny „Zostań św. Mikołajem", podczas którego zbierano pieniądze na organizację Pikniku Rodzinnego dla dzieci z gminy Budry.
Tegoroczna impreza nawiązywała repertuarem do Dnia Babci i Dziadka i na dobry początek uczestnicy koncertu obejrzeli występ taneczny podopiecznych przedszkola samorządowego w Budrach z grup „Pszczółki” i „Żabki”. Swoje aktorskie i taneczne popisy zaprezentowali uczniowie klas I, II, IV i VI oraz nauczyciele i rodzice ZSP w Więckach w skeczu „Pinokio”. Chętni dziadkowie i babcie razem z wnuczętami wzięli udział w konkursach oraz robili zdjęcia w fotobudce.

Przybyli goście mogli wspomóc akcję charytatywną, kupując ciasta, gofry, popcorn, a także pierogi od KGW Budry i bigos przygotowany przez Spółdzielnię Socjalną "Fajna i Twoja”.

Nie zabrakło sprzedaży loterii fantów przekazanych przez darczyńców oraz licytacji. Cóż to były za emocje!
W tym miejscu serdecznie dziękujemy wszystkim firmom i osobom prywatnym za wsparcie finansowe, za podarowane gadżety, bony, talony i vouchery.

Na zakończenie koncertu odbyło się ogłaszane wcześniej losowanie. Szczęśliwą zwyciężczynią nagrody głównej (robota planetarnego firmy Zelmer) została pani Monika Roman z Pawłowa, a właścicielem ogromnej maskotki leniwca został Piotruś Pawlina z Ołownika
Dzięki hojności naszej szkolnej społeczności, rodzicom i gościom, udało się zebrać kwot prawie 12 000 zł. Dziękujemy z całego serca.
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Więckach


Fot. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Więckach

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5