„Wyloooguj się do życia” i weź udział w projekcie uczniów ZSZ

2024-01-25 09:00:00(ost. akt: 2024-01-25 09:04:34)

Autor zdjęcia: Arch. ZSZ Węgorzewo

Chcą pokazać dzieciom, że komputery można zastąpić wspólną zabawą. Chcą integrować najmłodszych uczniów z powiatu węgorzewskiego. Paczka przyjaciół z Zespołu Szkół Zawodowych w Węgorzewie obiecuje świetną zabawę i zaprasza do udziału w projekcie „Wyloooguj się do życia”.
Oliwia Bojsicka, Magdalena Aleksandrowicz, Aleksandra Pucyk i Konrad Kaźmierczak to uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Węgorzewie, którzy w ramach platformy Zwolnieni z Teorii stworzyli projekt społeczny „Wyloooguj się do życia”.

– Nauczycielka pani Anna Fedusio powiedziała nam, że istnieje taka platforma. Przegadaliśmy to między sobą, stwierdziliśmy, że chcemy spróbować i zgłosiliśmy chęć udziału w projekcie – opowiada Oliwia Bojsicka. – Stwierdziliśmy, że to dobry moment, żeby zrobić coś dla społeczeństwa. Widzimy coraz większe uzależnienie od telefonów u naszych rówieśników. A dodatkowo coraz większy hejt, więc chcemy zapobiegać i pokazywać najmłodszym, że zabawa z każdym może być udana. Dodatkowo w wolnym czasie można zastąpić przeglądanie portali społecznościowych różnymi zabawami. Udział w tym projekcie daje nam ogromną satysfakcję, że możemy zrobić dobry uczynek, a przede wszystkim możemy pomóc zapobiegać uzależnieniom.

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych przeprowadzają projekt społeczny „Wyloooguj się do życia” na terenie powiatu węgorzewskiego. Celem projektu jest zintegrowanie najmłodszych poprzez gry i zabawy. Projekt jest skierowany do przedszkoli i klas 1-3 szkół podstawowych.

Zgłoszenia do udziału w projekcie prosimy wysyłać pod adres e-mail: wsdz_projekt@wp.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń!


Fot. Arch. ZSZ Węgorzewo


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5