Zaproszenie na Koncert Charytatywny „Zostań św. Mikołajem” w Więckach

2024-01-18 09:00:00(ost. akt: 2024-01-18 10:09:17)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Rada Rodziców, dyrekcja oraz pracownicy Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Więckach zapraszają wszystkich chętnych z całego powiatu i nie tylko na Koncert Charytatywny „Zostań św. Mikołajem”.
Koncert odbędzie się w sobotę, 20 stycznia 2024 r. o godzinie 12 w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Więckach. Jest to społeczna inicjatywa rodziców, która pozwoli pozyskać środki pieniężne na organizację Pikniku Rodzinnego dla dzieci z naszej szkoły. Jednym z punktów koncertu będą konkursy dla dziadków i wnucząt oraz artystyczne popisy dzieci ze Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego w Budrach z okazji Dnia Babci i Dziadka.

W programie charytatywnym oprócz tradycyjnej loterii, sprzedaży ciast, pierogów, kawy czy herbaty odbędzie się licytacja podarowanych przez sponsorów wartościowych bonów i talonów. Będzie można wylicytować między innymi: sprzęt AGD, bon na zakupy w sklepie ogrodniczym, z zabawkami, z artykułami papierniczymi, kosmetykami naturalnymi, talony na ciasta, bon na seans wiejskiego SPA, makijaż okolicznościowy, keratynowe prostowanie włosów, kompleksową pielęgnację małego psa, stylizację włosów damskich, sesję fotograficzną, wypożyczenie kajaków i roweru wodnego, jazdę konną z instruktorem, komodę, miesięczne zajęcia fitness, bony na siłownie, klocki LEGO Minecraft, zestaw dwóch bramek do gry w piłkę nożną dla dzieci, świece sojowe hade made, obrazy własnoręcznie malowane na płótnie i wiele, wiele innych.

Jako organizatorzy gorąco zachęcamy również do zakupu 10-złotowych kuponów uprawniających do wylosowania NAGRODY SPECJALNEJ - robota planetarnego znanej firmy o wartości 550 zł. Będzie nam miło jeśli zechcą Państwo przybyć i wesprzeć nasz II Koncert Charytatywny „Zostań św. Mikołajem".
Zespół Szkolno Przedszkolny w Więckach


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5