Akty mianowania dla dwóch nauczycielek: Pauliny Długołęckiej i Izabeli Tańskiej
2023-12-13 15:02:04(ost. akt: 2023-12-13 09:52:39)
Zarząd Powiatu awansował Paulinę Długołęcką i Izabelę Tańską do roli Nauczycieli Mianowanych, z dumą ogłaszając decyzję o nadaniu im tego zaszczytnego stopnia. Wręczenie aktów odbyło się podczas uroczystego spotkania z udziałem Jarosława Matłacha Starosty Szczycieńskiego.
- Chciałbym podziękować Paniom Paulinie i Izabeli za ich poświęcenie, pasję i zaangażowanie w pracy z naszymi uczniami. To nauczyciele, poprzez swoją wiedzę i oddanie, kształtują przyszłość społeczeństwa. Gratuluję im uzyskania stopnia Nauczyciela Mianowanego oraz życzę dalszych sukcesów w prowadzeniu edukacji na terenie naszego powiatu - mówi Jarosław Matłach Starosta Szczycieński.
Paulina Długołęcka i Izabela Tańska, wykazując się wysokimi kompetencjami pedagogicznymi, zyskały uznanie nie tylko uczniów, ale także kolegów z pracy oraz rodziców. Ich zaangażowanie w rozwijanie umiejętności młodego pokolenia zdobyło uznanie wśród społeczności lokalnej.
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez