Zawodnicy Akademii Sztuk Walki-Novum na Turnieju w Białymstoku

2023-10-25 09:04:59(ost. akt: 2023-10-25 09:11:30)

Autor zdjęcia: Arch. Organizatorów

Ponad 400 zawodników wystartowało w Międzynarodowym turnieju IKO Podlasie Cup w Białymstoku. Wśród nich nie mogło zabraknąć zawodników z Akademii Sztuk Walki-Novum.
Ponad 400 zawodników z 31 klubów wystartowało w Międzynarodowym turnieju IKO Podlasie Cup, który odbył się w sobotę 21 października w Białymstoku. Wśród nich nie mogło zabraknąć zawodników z Akademii Sztuk Walki-Novum w składzie: Tomaszek Jakub, Modzelewski Franciszek, Modzelewski Szymon, Modzelewski Mikołaj, Turowska Gabrysia i Turowska Zosia.

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym oraz organizacyjnym. Nasi zawodnicy jak zwykle nie zawiedli a wielu z nich stoczyło kilka walk zanim doszli do strefy medalowej.
Obrazek w tresci

Do półfinałów dotarła trójka zawodników. Zosia Turowska dotarła do finału i po bardzo zaciętej walce musiała uznać wyższość swojej przeciwniczki zajmując drugie miejsce. Na trzecim stopniu podium uplasowali się Modzelewski Franciszek i Modzelewski Mikołaj. Pozostali nasi zawodnicy pokazali prawdziwego ducha karate zostawiając serce na macie.

Duma rozpiera gdy nasi zawodnicy reprezentują nasz klub na matach w Polsce. Duże gratulacje dla wszystkich. Osu!

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5