Mieszkania z rynku pierwotnego w Szczytnie

2023-08-18 11:33:55(ost. akt: 2023-08-23 21:21:06)   Artykuł sponsorowany
Szczytno stale zyskuje na popularności i sukcesywnie staje się coraz popularniejszym kierunkiem do życia na Mazurach. Miasto to jest szczególnie częstym wyborem osób, które pracują w większych miastach Warmii i Mazur albo na północnej części Mazowsza. Biorąc pod uwagę wzrastające zainteresowanie deweloper Novdom wychodzi z ofertą, która spełni oczekiwania przyszłych nabywców.
Nowoczesne kompleksy mieszkalne w Szczytnie
W celu wykorzystania potencjału Szczytna, deweloper Novdom oferuje nowoczesne i komfortowe inwestycje. Aktualnie w sprzedaży są wyjątkowo atrakcyjne ,,Apartamenty Sonata” i „Apartamenty Sonata II”. Ich przyszli mieszkańcy będą mogli liczyć na szeroki zakres udogodnień. Wśród nich wyróżnić można szczególnie bezpieczną i spokojną okolicę, dostępne miejsca parkingowe oraz dobrą komunikację. W dodatku w pobliżu kompleksu apartamentów znajdują się liczne punkty usługowe. Dzięki łatwemu dostępowi do nich mieszkańcy będą mogli być pewni wygody oraz oszczędności swojego czasu.


Wysoki standard mieszkań z rynku pierwotnego
Kompleksy apartamentów „Sonata” i „Sonata II” to szeroki zakres lokali, które sprawdzą się idealnie zarówno jako kawalerka, jak i mieszkanie dla całej rodziny. Wśród dostępnych mieszkań, najmniejsze mają wielkość około 39 m2, podczas gdy największe mogą się pochwalić przestrzenią aż 73 m2. Dodatkowo lokale wyposażone są w przestrzenny balkon albo loggi. Zastosowane tutaj rozwiązanie idealnie wpasowują się nie tylko w najnowsze trendy architektoniczne, ale i oczekiwania klientów, którym marzy się wysoki standard.


Dlaczego warto zaufać deweloperowi Novdom?
Deweloper Novdom to sprawdzony wybór i gwarancja jakości realizowanych inwestycji. Wykonywane projekty zapewniają każdemu wysoki komfort, funkcjonalność i wysokiej klasy bezpieczeństwo. Deweloper stawia za cel wygodę przyszłych nabywców. Z takim podejściem sukcesywnie tworzy atrakcyjne miejsca do życia, w zupełności wykorzystując jego potencjał. W takim sposób realizowane przez Novdom inwestycje to nowoczesne i luksusowe kompleksy, które spełniają wymagania najbardziej wymagających inwestorów.

Szczytno przyciąga do siebie coraz większą liczbę nabywców. Dlatego też coraz większym zainteresowaniem cieszą się mieszkania z rynku pierwotnego. W tym celu z ofertą wychodzi deweloper Novdom, który sukcesywnie stawia nowoczesne apartamenty idealnie wpisujące się w panujący w mieście klimat.

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5