Wójt Gminy Szczytno przekazał sprzęt komputerowy funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie

2023-08-04 08:04:49(ost. akt: 2023-08-04 08:08:10)

Autor zdjęcia: KPP w Szczytnie

Wójt Gminy Szczytno Sławomir Wojciechowski oficjalnie przekazał na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie insp. Radosława Dracha sprzęt komputerowy. Policjanci i pracownicy cywilni otrzymali 10 komputerów stacjonarnych, 13 monitorów oraz 8 drukarek. Przekazany sprzęt wykorzystywany będzie w codziennej służbie i z pewnością wpłynie na poziom obsługi interesantów.
Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie dzięki wsparciu samorządu gminy Szczytno i dobrej współpracy z Wójtem gminy Panem Sławomirem Wojciechowskim została doposażona w nowy sprzęt komputerowy. Usprawni on i ułatwi codzienną służbę policjantom oraz pracownikom cywilnym szczycieńskiej komendy.

W środę (02.08.2023) Wójt Gminy Szczytno Sławomir Wojciechowski przekazał na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie insp. Radosława Dracha komputery, monitory oraz drukarki. W oficjalnym przekazaniu sprzętu uczestniczyła również Zastępca Wójta Gminy Szczytno Pani Ewa Zawrotna. Ufundowany sprzęt będzie wykorzystywany w codziennej służbie. Bez wątpienia wpłynie na zapewnienie dobrego i sprawnego poziomu obsługi interesantów.

Komendant Powiatowy Policji w Szczytnie insp. Radosław Drach podkreślił zasługi władz samorządowych i podziękował za współpracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu szczycieńskiego.
Obrazek w tresci

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5