Wojownicy Akademii Sztuk Walki Novum znów na podium!

2023-04-05 14:20:30(ost. akt: 2023-04-05 14:26:21)

Autor zdjęcia: Akademia Sztuk Walki Novum

W Piasecznie odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego turnieju Karate Kyokushin Mazovia Cup, która zgromadziła 655 zawodników z 60 klubów. Wśród uczestników nie mogło zabraknąć zawodników z Akademii Sztuk Walki-Novm Szczytno-Rozogi-Wielbark, którzy zdobyli łącznie 5 medali.
Był to największy turniej w Polsce w tym roku. Do Piaseczna udało się 16 zawodników z Akademii w składzie Miłosz Gacioch, Żyliński Natan, Kamil Trzciński, Jakub Tomaszek, Szymoń Jóźwiak, Radosław Późńiewski, Sebastian Krajewski, Gabrysia Turowska, Zofia Turowska, Ignacy Alancewicz, Łucja Alancewicz, Szymom Modzelewski, Mikołaj Modzelewski, Barbara Bałdyga, Antoni Bałdyga, Paweł Kocenko.
Obrazek w tresci

Była to sobota pełna emocji i wrażeń. Na macie stanęli zarówno najmłodsi jak i bardziej doświadczeni zawodnicy. Wszyscy spisali się na medal i pokazali prawdziwego ducha walki. Nie wszystkim udało się stanąć na podium. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym.
Obrazek w tresci

Złoto dla Szczytna zdobył Ignacy Alancewicz. Na drugim stopniu podium stanęli Miłosz Gacioch oraz Szymon Jóźwiak. Z brązowymi medalami wrócili Gabrysia Turowska i Łucja Alancewicz. Jednym z sędziów na zawodach był sensei Dariusz Hrynowiecki a opiekunami sensei Maciej Żyliński oraz sempai Marcin Turowski.
Dla wszystkich zawodników wielkie brawa. Osu!

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5