20-latka z Wielbarka zniszczyła drzwi do mieszkania 74-letniej kobiety

2023-02-10 16:59:36(ost. akt: 2023-02-10 17:10:58)
zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne

Autor zdjęcia: policja

Sprawcy przestępstw i wykroczeń bardzo często tłumaczą swoje agresywne zachowanie ilością wypitego alkoholu, bądź silnym zbudzeniem. Tak było w przypadku 20-latki, która zniszczyła drzwi do mieszkania 74-latki. Kobieta tłumaczyła, że po kłótni ze swoim partnerem i jego babcią była bardzo zdenerwowana. Uderzała w drzwi, które 74-latka zamknęła przed nią na klucz. Starty wyceniono na kwotę 530 złotych.
Szczycieńscy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie miasta.

Ze zgłoszenia wynikało, że doszło tam do uszkodzenia drzwi wejściowych do mieszkania. Po przybyciu na miejsce policjanci zastali 74-letnią zgłaszającą. Kobieta poinformowała mundurowych, że jej wnuk przyszedł do niej wraz ze swoją partnerką. W trakcie odwiedzin doszło do kłótni pomiędzy 74-latką, jej wnukiem i jego partnerką. Po chwili z mieszkania zgłaszającej wyszedł jej wnuk, a zaraz za nim jego partnerka.

74-Latka zamknęła drzwi na klucz. Niedługo po tym, partnerka wnuka wróciła pod drzwi mieszkania. Kobieta zaczęła uderzać w drzwi. 74-latka w obawie przed nią, nie otworzyła jej drzwi.

Po jakimś czasie, gdy hałas ustąpił, zgłaszająca otworzyła drzwi i zauważyła na nich liczne uszkodzenia. Straty wyceniono na kwotę 530 złotych.

Policjanci ustalili personalia kobiety, która zniszczyła drzwi. To 20-letnia mieszkanka Wielbarka. Została zatrzymana i usłyszała zarzut, do którego się przyznała. Grozi jej kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5