Podzielcie się z nami swoimi pasjami lub rodzinnymi historiami

2022-06-27 08:16:21(ost. akt: 2022-06-27 08:48:47)
rodzina

rodzina

Autor zdjęcia: pixabay.com

Masz ciekawe hobby? Chcesz podzielić się z innymi swoją pasjami? Opowiedzieć nam o sobie, swojej rodzinie czy zdolnych dzieciach? Jeśli tak, to czekamy właśnie na Ciebie!
Wszyscy mamy jakieś pasje i zainteresowania. Jedni są miłośnikami dawnej motoryzacji czy numizmatyki, jeszcze inni animacji komputerowych czy meteorologii. Są też artystyczne osobowości i tacy, którzy pasjonują się uzbrojeniem z czasów II wojny światowej. Pani Krystyna pisze wiersze, pani Daria piecze artystyczne torty, pan Robert od wielu lat oddaje krew, natomiast pan Janusz pasjonuje się fotografią.

Pisaliśmy już o wielu osobach, które mają ciekawe pasje. Chcielibyśmy napisać o kolejnych. Chętnie napiszemy też o Waszych rodzinnych historiach, wspomnieniach. Pochwalcie się swoimi wspaniałymi rodzicami lub dziećmi.

Gorąco zapraszamy Was do dzielenia się z nami Waszymi pasjami. Napiszcie do nas, opowiedzcie o swoich zainteresowaniach, ciekawych historiach rodzinnych, problemach, zmaganiach z przeciwnościami losu. Dzielcie się z nami swoimi radościami i smutkami, a my zaprezentujemy je na łamach naszej gazety.

Zachęcamy do nadsyłania maili pod adres: j.karzynska@gazetaolsztynska.pl

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5