Drzemka w markecie zakończyła się 500 złotowym mandatem

2021-11-25 12:16:26 (ost. akt: 2021-11-25 12:20:24)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum

Odpowiedni wybór miejsca do odpoczynku jest ważny. Zapomniał o tym mieszkaniec Szczytna, który postanowił zregenerować siły kładąc się na stole w jednym ze szczycieńskich marketów. Mężczyzna nie spodziewał się, że jego niestosowne zachowanie zakończy się mandatem karnym.
W środę 24 listopada w godzinach popołudniowych 34-letni mieszkaniec Szczytna wszedł na teren jednego ze szczycieńskich marketów. Poczuł znużenie, więc postanowił zdrzemnąć się na stole, który znajdował się w przedsionku sklepu. Mężczyzna nie reagował na prośby ochroniarza, więc na miejsce został wezwany patrol policji.

Przybyli na miejsce policjanci stwierdzili, że mężczyzna jest pod lekkim działaniem alkoholu. Mężczyzna oświadczył, że był zmęczony i postanowił się zdrzemnąć, by zregenerować siły. Zapomniał o fakcie, że wybór takiego miejsca jest niestosowny.

W związku z popełnionym wykroczeniem, za zakłócanie ładu i porządku w miejscu publicznym, na mężczyznę został nałożony mandat karny w wysokości 500 zł.2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5