Uszkodziła szlabany na lotnisku i prowadziła auto pod wpływem alkoholu

2021-09-14 16:47:45 (ost. akt: 2021-09-14 16:56:58)
Zatrzymana kobieta

Zatrzymana kobieta

Autor zdjęcia: KPP w Szczytnie

Na swoim koncie ma uszkodzenie szlabanów oraz jazdę na „podwójnym gazie”, a to wszystko wydarzyło się w jeden poranek, który okazał się niezbyt szczęśliwy dla 48 letniej mieszkanki powiatu przasnyskiego. Dzięki czujności obywatela i szybkiej reakcji policjantów została wyeliminowana z ruchu drogowego kolejna nietrzeźwa kierująca, która doprowadziła do zniszczenia mienia.
W poniedziałek 13 września około godziny 5-tej dyżurny szczycieńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że w jednej miejscowości położonej na terenie gminy Szczytno znajduje się pojazd, w którym może znajdować się nietrzeźwa kobieta. Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili przypuszczenia zgłaszającego. Za kierownicą pojazdu osobowego marki Opel Astra siedziała 48-letnia mieszkanka powiatu przasnyskiego, która po przebadaniu miała w swoim organizmie blisko dwa promile alkoholu. Kobieta przyznała policjantom, że jechała sama, jednak nie była w stanie podać więcej szczegółów. Kobietę zatrzymano i osadzono w policyjnej celi celem wykonania dalszych czynności.

W trakcie wykonywania czynności z zatrzymaną, policjanci szczycieńskiej jednostki otrzymali zgłoszenie od pracowników Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury, że około godziny 4 pojazd osobowy marki Opel Astra dokonał uszkodzenia dwóch szlabanów znajdujących się na parkingu mieszczącym się przed lotniskiem.

W toku prowadzonych czynności policjanci ustalili, że pojazd, który dokonał zniszczenia szlabanów należy do kobiety, która została zatrzymana, gdyż posiadał on uszkodzenia ogumienia jednej z opon, której elementy zostały ujawnione na terenie drogi dojazdowej do lotniskowego parkingu.

Kobieta odpowie za jazdę na „podwójnym gazie” oraz zniszczenie mienia. Już niebawem usłyszy zarzuty za bycie sprawcą dwóch różnych czynów.Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. grzes #3075382 14 wrz 2021 19:03

    Pewnie słuchała piosenek Beaty K !!!

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5