Jubileusz Banku Spółdzielczego w Szczytnie

2021-09-12 09:55:43 (ost. akt: 2021-09-12 09:59:25)
Zdjęcie jest ilustracją

Zdjęcie jest ilustracją

Autor zdjęcia: Pixabay

W dniach 17-18 września obchodzić będzie swój jubileusz - 111. szczycieński Bank Spółdzielczy. Na mieszkańców powiatu czeka wiele ciekawych atrakcji.
Bankowi Spółdzielczemu w Szczytnie przyświeca hasło: bank uniwersalny i dla każdego. To Bank, który może pochwalić się wieloma sukcesami. Bank, który wspiera lokalnych przedsiębiorców i samorząd, ale nie zapomina przy tym o wspieraniu inicjatyw charytatywnych czy też wydarzeń kulturalnych.

W piątek 17 września w Cinemalumiere o godz. 17.00 odbędzie się projekcja filmu familijnego "Wojna z dziadkiem", dwie godziny później wyświetlona zostanie polska komedia "Teściowie.Na tę okazję przygotowano 400 vouczerów – wejściówek, które będziemy rozdawać za pośrednictwem naszych placówek i szkół. Część z nich będzie do pobrania ze strony https://ebilet.bsszczytno.pl/ po wpisaniu kodu promocyjnego, który znajdą Państwo na naszym Facebooku.

W sobotę 18 września odbędzie się impreza plenerowa na plaży miejskiej w Szczytnie. O godz. 12.00 odbędą się zawody dla pracowników Banku Spółdzielczego w Szczytnie. Swoje umiejętności na wodzie zaprezentują płetwonurkowie z grupy GSP RP, młodzi piłkarze rozegrają turniej, przewidziane są różne konkursy i zawody rodzinne a tu stawką są bardzo atrakcyjne nagrody. O 14.00 Można będzie podziwiać zawody o Puchar Prezesa BS w Szczytnie - OSP Powiatu Szczycieńskiego vs. Strong Man. Natomiast o 16.00 odbędą się zawody rodzinne.
Umilać czas będzie muzyka i występy na scenie m.in.: Mazur Kids, Sławomir Staszak, Kreolia i Stashka.

W przypadku niepogody blok artystyczny odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Szczytnie.
Serdecznie zapraszamy!

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5