25-letni kierowca Toyoty nie zachował niezbędnej odległości

2021-05-31 19:31:14(ost. akt: 2021-05-31 19:34:15)

Autor zdjęcia: KPP w Szczytnie

Szczycieńskie służby ratunkowe pracowały na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na ulicy Jana Pawła II W Pasymiu. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 25-letni kierowca Toyoty nie zachował należytej odległości od poprzedzającego go Opla Vectry, w wyniku, czego doszło do zderzenia się pojazdów.
Oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym , do którego doszło na ulicy Jana Pawła II W Pasymiu. Z relacji osoby zgłaszającej wynikał, że do zderzenia się dwóch pojazdów osobowych.

Ze wstępnych ustaleń szczycieńskich policjantów wynika, że 25-letni kierowca Toyoty jechał od miejscowości Olsztyn w stronę miejscowości Szczytno. Mężczyzna nie zachował należytej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Opel Vectra, którego kierująca zasygnalizowała zamiar skrętu w prawo. 25-letni mieszkaniec gminy Pasym nie zdążył wyhamować i wjechał w tył Opla. Na szczęście żaden z uczestników zdarzenia nie wymagał dalszej hospitalizacji. Zarówno 25-latek jak i 56-letnia mieszkanka Pasymia w chwili zdarzenia byli trzeźwi.

Szczycieńscy policjanci na sprawce kolizji nałożyli mandat karny.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5