Polecam: "Żona mordercy"

2021-05-02 10:06:04 (ost. akt: 2021-05-02 10:07:41)
Książka to ciekawy i wciągający thriller psychologiczny. Jej zakończenie absolutnie zaskakuje i dosłownie "wbija w fotel", a my możemy spodziewać się kolejnej części. Intrygująca historia, ciekawi bohaterowie.
Gina Royal to kobieta, której wydaje się, że prowadzi normalne i spokojne życie u boku kochającego męża i dwójki dzieci. Jej sielanka trwa do dnia, kiedy pijany kierowca przypadkiem wjeżdża w ich garaż. Wraz z tym wypadkiem rozpoczyna się koszmar Giny, z którego trudno będzie się jej obudzić.
Okazuje się, że jej mąż jest brutalnym seryjnym mordercą, który w ich garażu urządził sobie miejsce tortur, a w wyniku wypadku zostają tam odnalezione zwłoki ostatniej z jego ofiar.
Kobieta zostaje oskarżona o współudział. Rozpoczyna się długa i ciężka walka o udowodnienie jej niewinności. Gina zostaje oczyszczona z zarzutów, wychodzi na wolność, lecz życie jej i jej dzieci już nigdy nie będzie spokojne. Są ludzie, którzy nie wierzą, że można przez tyle lat spać w jednym łóżku i żyć z człowiekiem, nie domyślając się, co robi za ścianą. Ci ludzie chcą zniszczyć życie rodziny Royalów, którzy ukrywają się w małym miasteczku nad jeziorem, gdzie próbują wieść normalne życie z nową tożsamością.
Gdy kobieta myśli, że już wszystko zaczyna się układać, dochodzi do morderstwa, przypominającego styl jej męża. Podejrzenia padają na Gine i kobieta musi po raz drugi udowodnić swoją niewinność, a jednocześnie ochronić swoje dzieci przed nadchodzącym niebezpieczeństwem. Czy jej się to uda?

- Wyobraź sobie, że jesteś na miejscu Giny. Wracasz z dziećmi do domu, nagle widzisz przed posesją tłum i radiowozy. Zdezorientowana próbujesz się dowiedzieć co się stało. Nagle odkrywasz przerażającą prawdę o człowieku, którego kochałaś nad życie. Zaczynasz się zastanawiać, jak mogłaś tego nie zauważyć. Przez tyle lat dzieliłaś łóżko z potworem - mówi Ewelina Krajewska. - Żeby zacząć nowe życie musisz zmienić tożsamość, miejsce zamieszkania. Boisz się komukolwiek zaufać. Musisz być silną kobietą z jajami, w końcu ktoś musi dać dobry przykład dzieciom. Ale czy na pewno dasz radę? Zdołasz stawić czoła przeciwnościom losu? Musisz. Obiecałaś sobie, że bez względu na wszystko będziesz chronić dzieci. Obiecałaś, że potwór którego przez wiele lat nazywałaś mężem zniknie raz na zawsze z waszego życia. Odważysz się podjąć walkę o normalne życie? "Żona mordercy" to pełna emocji i zwrotów akcji opowieść. Gdy myślisz, że wiesz o co w tym wszystkim chodzi nagle zmiana! Wszystko wywraca się do góry nogami. Przyjaciele stają się wrogami, a wrogowie okazują się sprzymierzeńcami. Ta książka to idealny przykład tego, że akcja może się zmienić wiele razy a i tak oczekujesz z zapartym tchem na rozwiązanie.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5