Nasi czekają na Wasze głosy. "To jak, pomożecie?" [MAPA GŁOSÓW]

2021-01-13 11:57:52 (ost. akt: 2021-01-13 12:02:23)
Paweł Sławiński (Błękitni Pasym) z szansą na tytuł Działacza Roku!

Paweł Sławiński (Błękitni Pasym) z szansą na tytuł Działacza Roku!

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

FUTBOL || Ostatnia prosta plebiscytu Warmińsko-Mazurskiego Związki Piłki Nożnej. Wśród nominacji są łącznie 3 "pozycje" z powiatu szczycieńskiego.
Cytując klasyka: "To jak, pomożecie?". Macie na to czas do 19 stycznia (do godz. 12:00). Właśnie wtedy kończy się etap, w którym pierwsze skrzypce grają kibice-internauci. Jak zagłosować? To proste.

Najpierw należy odwiedzić profil facebookowy W-MZPN. Następnie odnaleźć właściwą kategorię plebiscytu i kliknąć "lubię to" pod którymś z "naszych" reprezentantów. I tyle!

Wówczas pozostaną jeszcze dwa etapy. Na końcowe lokaty wpłyną później ponadto punkty przyznane przez kluby (każdy klub Warmii i Mazur otrzymał jeden formularz do głosowania) oraz kapitułę (w składzie: Zarząd WMZPN, Komisja Rewizyjna WMZPN, Delegaci WMZPN na Zjazd PZPN oraz Pracownicy WMZPN). Finał wirtualnej Piłkarskiej Gali W-MZPN odbędzie się 23 stycznia


W kategorii DZIAŁACZ ROKU nominowany został Paweł Sławiński (Błękitni Pasym). — Człowiek orkiestra. Zaangażował się w działania na rzecz klubu w momencie, gdy Błękitni Pasym byli jedną nogą w klasie A. Klubowi udało się wyjść na prostą i w następnym sezonie awansować do IV ligi. Duża w tym zasługa Pawła. Lista jego zasług jest długa — przekonują związkowcy.

GŁOSOWAĆ NA PAWŁA MOŻNA TUTAJ

Jednym z wielu argumentów jest potężny wzrost poziomu profesjonalizmu "otoczki" promocyjnej pasymian. Do konta Pawła Sławińskiego, już nieco mniej bezpośrednio, przypisać można także drugą nominację dla Błękitnych. W kategorii KLUBOWY MARKETING ROKU.

BŁĘKITNI NAJLEPSZYMI MARKETINGOWCAMI? ZAGŁOSUJ TUTAJ

Uwadze W-MZPN nie umknął także wkład stolicy naszego powiatu w rozwój futbolu. Miasto Szczytno zostało nominowane w kategorii "Piłkarski Samorząd Roku".

— Aktywnie zaangażowało się w odbudowę SKS, a także mocno wspiera szkolenie dzieci i mlodzieży na terenie miasta. Poprawie uległa również szczycieńska infrastruktura sportowa — słyszymy w W-MZPN.

MIASTO SZCZYTNO PIŁKARSKIM SAMORZĄDEM ROKU? ZAGŁOSUJ TUTAJ

Kamil Kierzkowski

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5