28-letnia mieszkanka Szczytna usłyszła 12 zarzutów

2020-04-02 11:57:51 (ost. akt: 2020-04-02 12:01:21)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Posiadanie amfetaminy, kradzież portfela wraz z dokumentami, posiadanie marihuany, kradzież roweru, kradzież pieniędzy w kwocie 1700 złotych i karty bankomatowej, sześć kradzieży z włamaniem na konta bankowe oraz przywłaszczenie pieniędzy w kwocie 1030 złotych. Właśnie za popełnienie takich przestępstw odpowie 28-letnia mieszkanka Szczytna.
Szczycieńscy śledczy zatrzymali i postawili, aż 12 zarzutów 28-letniej mieszkance Szczytna. Kobieta od grudnia 2019r. do lutego 2020r. dopuściła się szeregu przestępstw, na terenie powiatu szczycieńskiego.

28-latka odpowie za przywłaszczenie pieniędzy pochodzących z renty w kwocie 1030 złotych. Posiadanie substancji psychotropowych w postaci amfetaminy oraz środka odurzającego w postaci suszu roślinnego. Kradzież roweru z klatki schodowej. Przywłaszczenia portfela wraz z dokumentami oraz pieniędzy w kwocie 1700 złotych.

Okazało się także, że mieszkanka Szczytna, co najmniej 6 razy posłużyła się skradzioną kartą bankomatową i zapłaciła nią zbliżeniowo za zakupy w różnych sklepach położonych na terenie miasta. Pokrzywdzona wyceniła wartość poniesionych strat za kwotę 160 złotych.

28-latka przyznała się do zarzucanych jej czynów. Teraz sąd wymierz jej adekwatną do popełnionych przestępstw karę.


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W czwartkowym (2 kwietnia) wydaniu m.in.

Pani Krystyna uważa, że wszyscy musimy rygorystycznie przestrzegać zakazów. jej zdaniem nie wszyscy to rozumieją.Zaraza nie będzie trwała wiecznie
Sprawdziliśmy, jak mieszkańcy Olsztyna przestrzegają zakazów, które mają chronić przed epidemią koronawirusa. Nakazy są przestrzegane. Widać jednak, że jesteśmy coraz bardziej zmęczeni pełzającą epidemią. Wielu puszczają nerwy...

2005 po śmierci papiezaSamotna trumna przed bazyliką
Na placu Świętego Piotra stoi trumna wykonana z drewna cyprysowego. Na niej leży ewangeliarz, którego karty przewraca wiatr. W końcu księga się zamyka, tak jak ziemski rozdział życia Jana Pawła II. Dziś mija 15. rocznica śmierci papieża.

Przełóżmy wybory prezydenckie
Tak można skwitować stanowisko większości prezydentów i burmistrzów największych miast regionu. Są jednak i tacy, którzy uważają inaczej. No i są też tacy, którzy swojego zdania nie chcą ujawnić.


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Claudia Klein #2905277 | 185.104.*.* 13 kwi 2020 02:21

    Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek. Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych. Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów. Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz. Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź. Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę. Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

    odpowiedz na ten komentarz

  2. feks #2898893 | 95.40.*.* 2 kwi 2020 18:00

    baba citro nol z janko nacpani jado do sklepu za 1 grosik

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5