Czy padnie kolejny rekord? Powiat Szczycieński gra z WOŚP

2020-01-12 12:26:55 (ost. akt: 2020-01-12 12:47:14)

Autor zdjęcia: OSP Wielbark

W powiecie szczycieńskim trwa WOŚP. W zbiórkę zaangażowanych jest wielu wolontariuszy, którzy z puszkami w dłoniach zbierają datki. Odbywają się koncerty i licytacje.
W tym roku dowodzona przez Jurka Owsiaka fundacja zbiera pieniądze na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Obrazek w tresci

- Wybór tematu Finału to sprawa, nad którą zawsze pochylamy się długo i w szerokim gronie, konsultując z wybitnymi specjalistami z dziedziny medycyny. Temat, który wybraliśmy na 28. Finał dotyczy niezwykle istotnego, a nieco zapomnianego obszaru w polskiej służbie zdrowia. Widzimy to w dziesiątkach próśb o wsparcie, jakie dostajemy ze szpitali w całej Polsce. Mamy nadzieję, że Polacy po raz kolejny nam zaufają i że wspólnie zbierzemy środki, które pozwolą nam poprawić funkcjonowanie w kolejnej dziedzinie polskiej medycyny – mówi Jurek Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji WOŚP.

Obrazek w tresci

WOŚP zagra we wszystkich miastach i gminach powiatu szczycieńskiego. Przygotowano wiele atrakcji m. in.: koncerty, kiermasze, zbiórki, pokazy i oczywiście licytacje przekazanych przedmiotów.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5