Stracili "prawko" za prędkość

2019-04-04 09:52:47 (ost. akt: 2019-04-04 09:54:10)

Autor zdjęcia: Policja

Szczycieńscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali kierowców, którzy rażąco przekroczyli prędkość w obszarze zabudowanym.
We wtorek 2 kwietnia przed godziną 08:00 w miejscowości Dźwierzuty policjanci ruchu drogowego szczycieńskiej jednostki zatrzymali kierowcę, który przekroczył w obszarze zabudowanym dozwoloną prędkość jazdy o 54 km/h. 40-latek – mieszkaniec Biskupca, który kierował samochodem m-ki Skoda pędził z prędkością 104 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie dokument prawa jazdy.

Podobnym niechlubnym wynikiem może „pochwalić” się 66-letni mieszkaniec Gdańska, który w miejscowości Dąbrowy, gmina Rozogi również został zatrzymany przez funkcjonariuszy szczycieńskiej drogówki. Mężczyzna w obszarze zabudowanym pędził fiatem z prędkością 102 km/h przekraczając dozwoloną prędkość o 52 km/h. W tym przypadku policjanci również zatrzymali kierowcy prawo jazdy.

Dodatkowo na kierujących funkcjonariusze nałożyli mandaty karne kredytowane w wysokości po 400 złotych i dodatkowo na ich „konto” wpłynie także po 10 punktów karnych.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. rolka18 #2710689 | 37.47.*.* 6 kwi 2019 19:10

    Czy ktoś mi może wyjaśnić dlaczego rolnicy -traktorzyści oraz kierowcy ciężarówek i czasem kierowca osobówki który urwał akurat w drodze tłumik karani są mandatami i powtórnym przeglądem stanu technicznego swoich pojazdów bo mają zbyt głośne pojazdy ,a banda /coraz liczniejsza!/ debili na huczących,dudniących i wyjących ponad wszelkie normy motocyklistów,quadowców i motorowerzystów /często bez tłumików jeżdżącch po nocach!/ jest traktowana przez policję jakby prawo drogowe ich nie obowiązywało ? A potem się wszyscy dziwią dlaczego wariaci jeżdżą po ulicach. Może prawo niech w końcu zacznie obowiązywać wszystkich bez wyjątku! To nie Rosja ani Ukraina. Policja ogarnijcie się w końcu. Moim zdaniem mniej będzie wypadów jeśli to zawsze motocykliści ponosić będą winę za wypadki. W 99% to ich zachowanie na drogach prowokuje ten stan rzeczy.

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5