Posiadał narkotyki. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności

2019-02-18 12:58:24 (ost. akt: 2019-02-18 13:12:51)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum

Szczycieńscy policjanci kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Przy jednym z nich ujawniono i zabezpieczono torebki foliowe z zawartością białego proszku oraz suszu roślinnego.
Szczycieńscy policjanci kryminalni zajmujący się przeciwdziałaniem przestępczości narkotykowej w środę 13 lutego w Szczytnie zatrzymali trzech mężczyzn. Osoby te podróżowały bmw i były podejrzewane o posiadanie narkotyków. W wyniku przeszukania, przy 24-letnim mieszkańcu gminy Dźwierzuty ujawniono schowane w odzieży torebki foliowe z zawartością białego proszku w ilości prawie 40 gram oraz suszu roślinnego w ilości 5 gram.

Osoby zostały zatrzymane i przewiezione do jednostki policji. Po przeprowadzeniu wstępnych badań przy użyciu testerów okazało się, iż zabezpieczone narkotyki to amfetamina oraz marihuana.

Podczas przesłuchania 26-letni mieszkaniec Szczytna zeznał, iż został poczęstowany przez kolegę 24-latka amfetaminą, którą następnie zażył. Twierdzil, że nie miał natomiast pojęcia, że posiada on jeszcze przy sobie narkotyki. Podobnie zeznał trzeci zatrzymany: 30-letni mieszkaniec gminy Szczytno, który również nie był świadomy, że w pojeździe znajdowały się jakiekolwiek niedozwolone substancje. 
 
Pasażerowi bmw, 24-letniemu mieszkańcowi gminy Dźwierzuty przedstawiono zarzuty za posiadanie środków odurzających i psychotropowych oraz za udzielanie nieodpłatne narkotyków.

Posiadanie narkotyków czy też ich udzielnie to przestępstwa, które zagrożone są karą do 3 lat pozbawienia wolności

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Zbychu #2685604 | 77.242.*.* 21 lut 2019 14:15

    To wina rodzicow jak nie kradna aut to cpaja

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5