Zakłócali porządek publiczny

2018-08-09 07:52:00 (ost. akt: 2018-08-09 07:58:48)

Autor zdjęcia: policja

Policjanci służby patrolowej podejmowali interwencję wobec dwóch mężczyzn, których zachowanie pozostawiało wiele do życzenia. 52-latek i 43-latek nie dość, że w miejscu publicznym zachowywali się głośno to jeszcze spożywali alkohol.
Szczycieńscy policjanci służby patrolowej interweniowali we wtorek 7 sierpnia wobec dwóch mężczyzn, którzy zakłócali porządek publiczny w Szczytnie na skwerze zieleni o nazwie Mała Biel.
Zachowanie 52-latka i jego młodszego, 43-letniego kolegi było na tyle uciążliwe, że wyczerpywało znamiona konkretnego wykroczenia. Mężczyźni nie ograniczyli się jednak tylko do hałasowania. Siedząc na ławce spożywali jeszcze alkohol.
Policjanci dokonując sprawdzenia w policyjnej bazie danych, personaliów mężczyzn ustalili, że 43-latkiem interesuje się prokuratura w Biskupcu. Mężczyzna miał podać adres swojego przebywania.
Z uwagi na to, że dwaj mężczyźni dopuścili się popełnienia kilku czynów, szczycieńscy policjanci skierują do sądu wnioski o ukaranie.
Teraz więc 52-latek i 43-latek będą musieli wytłumaczyć się przed obliczem sądu ze swoich wybryków.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5