Zatrzymali damskiego boksera

2017-07-20 08:37:31 (ost. akt: 2017-07-19 23:04:30)
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne

W Szczytnie na skwerze zieleni przy ulicy Chrobrego policjanci z olsztyńskich Oddziałów Prewencji, podjęli interwencję wobec agresywnego mężczyzny. Policjanci jadący na służbę do Portu Lotniczego Olsztyn - Mazury zauważyli mężczyznę okładającego kobietę pięściami. Funkcjonariusze natychmiast obezwładnili damskiego boksera i przewieźli go do policyjnej celi, gdzie spędził noc.
W czwartek, 13 lipca w godzinach popołudniowych policjanci z Oddziałów Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie jadąc na służbę do Portu Lotniczego Olsztyn – Mazury, na skwerze zieleni w Szczytnie przy ul. Chrobrego, zauważyli jak mężczyzna okłada pięściami młoda kobietę. Reakcja policjantów była natychmiastowa. Obezwładnili napastnika i wyjaśniali okoliczności zajścia. Jak się okazało 30-letni mieszkaniec Szczytna będąc pod działaniem alkoholu wszczął awanturę ze swoją partnerką, w trakcie której zaczął wyzywać ją słowami wulgarnymi, oraz uderzać w twarz. Kobieta na szczęście nie odniosła obrażeń, które wymagałyby pomocy medycznej. Jednak damski bokser z minuty na minutę stawał się coraz bardziej agresywny. Z uwagi na stan mężczyzny policjanci doprowadzili 30-latka do wytrzeźwienia w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, gdzie spędził noc.
Teraz za swoje zachowanie mężczyzna odpowie przed sądem.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Kliknij

Podziel się informacją:


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5