Usłyszał cztery zarzuty

2017-04-21 11:31:05 (ost. akt: 2017-04-21 10:43:06)

Autor zdjęcia: zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Szczycieńscy policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca Szczytna, który w jednym z budynków demolował klatkę schodową. Jak się okazało dewastator miał na swoim koncie jeszcze kilka wcześniej popełnionych czynów. Do tej pory nie odpowiadał na wezwania Policji. Funkcjonariusze osadzili agresywnego 30-latka w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty zniszczenia drewnianej balustrady oraz szyb. Ponadto w sierpniu zeszłego roku brał udział w pobiciu mężczyzny, a także jest podejrzany o to, że w lutym tego roku dokonał kradzieży telewizora, elektronarzędzi i telefonu komórkowego.
Szczycieńscy policjanci zostali wezwani do jednego z domów wielorodzinnych na terenie Szczytna. W miejscu interwencji zastali nietrzeźwego mężczyznę, który demolował wnętrze budynku. Funkcjonariusze zatrzymali agresora, który zniszczył na klatce schodowej drewnianą balustradę oraz wybił szyby w oknach. Wartość oszacowanego mienia wyniosła 700,-zł.
Nietrzeźwy 30-latek został przewieziony do komendy Policji i osadzony w celi. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Okazało się, że do tej pory nie stawiał się na wezwania policjantów za czyny, które popełnił wcześniej. 30-letni mieszkaniec Szczytna w sierpniu ubiegłego roku wraz z inną osobą brał udział w pobiciu mieszkańca Szczytna, jest także podejrzany o to, że w lutym tego roku dokonał kradzieży telewizora, elektronarzędzi i telefonu komórkowego.
Teraz za wszystkie swoje czyny mężczyzna odpowie przed sądem.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Kliknij

Podziel się informacją:

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5