Stosował przemoc wobec syna

2017-02-15 10:01:41 (ost. akt: 2017-02-15 10:14:17)
W poniedziałek, 13 lutego policjanci zatrzymali 45-letniego mieszkańca Szczytna, który mając w organizmie prawie trzy promile alkoholu wszczął awanturę ze swoim małoletnim synem. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy i osadzony w policyjnej celi. Funkcjonariusze wszczęli również procedurę Niebieskiej Karty.
Szczycieńscy policjanci zostali wezwani do jednego z mieszkań na terenie naszego miasta. Osoba zgłaszająca interwencję informowała, że pijany ojciec jest agresywny wobec swojego małoletniego syna. Funkcjonariusze, którzy udali się pod wskazany adres zastali nietrzeźwego 45-latka oraz kilkunastoletniego chłopca. Jak się okazało mężczyzna stosował wobec syna przemoc fizyczna oraz psychiczną. 45-latek, który stanowił realne zagrożenie dla zdrowia chłopca został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi.
Izolowanie sprawcy przemocy od bliskich wspólnie zamieszkujących osób, to uprawnienie policjantów, które ma na celu ochronę tych bliskich. Policjanci wszczęli procedurę przeciwdziałania przemocy w tej rodzinie. Śledczy ustalają od jakiego czasu i jakie formy agresji stosował 45-latek wobec członków swojej rodziny.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. lol #2182864 | 89.228.*.* 15 lut 2017 11:53

    Sranie w banie...napomagają

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5