Jak bezpiecznie spędzić wakacje? Cykl spotkań z młodzieżą rozpoczęty

2016-06-15 10:00:21 (ost. akt: 2016-06-15 08:47:18)
Wczoraj (14 czerwca) szczycieńscy policjanci w Brajnikach i Olszynach rozpoczęli cykl spotkań z dziećmi i młodzieżą przygotowujących do bezpiecznych wakacji.
Policjant dzielnicowy st. sierż. Grzegorz Licki w Zespole Szkół w Olszynach mówił na jakie zagrożenia mogą być narażeni w trakcie letniego wypoczynku, oraz jak tych zagrożeń unikać.

Natomiast w miejscowości Brajniki z uczestnikami tzw. zielonej szkoły spotkał się przewodnik psa policyjnego mł. asp. Rafał Jaworski ze swoją podopieczną suczką Megi. Głównym celem jest prezentowanie bezpiecznych postaw w sytuacjach zagrożenia, wskazanie konsekwencji nieprzemyślanej zabawy nad wodą oraz przypomnienie o ostrożności w kontaktach z osobami nieznajomymi.


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5