Podczas meczu ukradł telefon komórkowy

2015-12-16 11:27:43(ost. akt: 2015-12-16 11:34:36)
Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 22-latkowi z Olsztyna. Mężczyzna podczas meczu w Jedwabnie wszedł do szatni i zabrał z kurtki telefon komórkowy o wartości blisko 500 złotych. – Sprawca został rozpoznany i złapany na ulicy przez samego pokrzywdzonego – mówi Aneta Choroszewska-Bobińska, rzecznik prasowy policji.
We wtorek, około godziny 12 policjanci ze Szczytna zostali wezwani na interwencję przy ulicy Łaniewskiego. – W trakcie rozmowy z funkcjonariuszami pokrzywdzony opowiedział, że 12 grudnia był na meczu w Jedwabnie. Swoją kurtkę, w której pozostawił telefon komórkowy o wartości blisko 500 złotych powiesił w szatni. Po skończonych rozgrywkach zorientował się, że ktoś zabrał mu telefon. We wtorek zauważył na ulicy 22-latka, którego podejrzewał o kradzież i natychmiast zadzwonił po policjantów – mówi Aneta Choroszewska-Bobińska, rzecznik prasowy policji.
Okazało się, że przypuszczenia pokrzywdzonego potwierdziły się. Pijany mężczyzna, który miał ponad jeden promil alkoholu w organizmie przyznał się do kradzieży i oddał telefon komórkowy. Został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi. Jeszcze dzisiaj po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Grozi mu za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Marek #1900139 | 46.112.*.* 6 sty 2016 13:57

    a co robi policja? może pis wszystkich zwolnił bo taka cisza o wyjaśnionych przestępstwach, albo każdy się pakuje i siedzi na torbach

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5