Szukają domu i pełnej miski

2015-11-10 09:13:55(ost. akt: 2015-11-10 09:29:03)
Przedstawiamy państwu dwa wspaniałe psiaki, które jak wszystkie w schronisku szukają dla siebie nowego domu i właściciela, który zadba o ich skromne potrzeby jak choćby pełna miska i spacer. – Nasze zwierzęta są wdzięczne i potrafią okazać wierność – mówią pracownicy.
AZA - Aza jak mówią pracownicy schroniska - jest śliczną, wysterylizowaną suczką. Niestety czeka w w schronisku na ciepły bezpieczny dom już od września 2005 roku, czyli od 10 lat! Może dlatego, że jest psem o najzwyklejszym, nie wyróżniającym się wyglądzie i nie narzucającym się zachowaniu. W ciągu tego okresu sunia doczekała się jednej adopcji. Niestety nieszczęśliwej. Właściciel zaplanował wyjazd za granicę i Aza stała się przeszkodą.Czy ta śliczna kochana psinka potrzebująca wiele uczucia znajdzie w końcu kogoś kto ja pokocha na zawsze i prawdziwie a nie na jakiś czas?

Dafi - Pracownicy mówią o nim, że to piękny piesek o nietuzinkowej urodzie, biało-kasztanowym umaszczeniu i bursztynowych oczach, w schronisku od 2013 roku czeka na swojego człowieka. Na spacerach bardzo grzeczny, tuli się do człowieka. Szukamy dla Dafiego otwartego i życzliwego opiekuna.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5