Wzięli udział w XIV edycji Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów

2024-10-16 09:43:04(ost. akt: 2024-10-16 10:32:03)

Autor zdjęcia: Akademia Sztuk Walki-Novum Szczytno

Trzyosobowa ekipa Akademii Sztuk Walki-Novum Szczytno wzięła udział w XIV edycji Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów.
Trzyosobowa ekipa Akademii Sztuk Walki-Novum Szczytno w składzie: Świerczewski Szymon, Kaczmarczyk Dominika, Kaczmarczyk Anżelika wzięła udział w XIV edycji Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów.

W zawodach zmierzyło się 300 zawodników z 28 klubów z całej Polski. Wysoki poziom zawodów sprawił, że nie łatwo było uplasować się na podium.
Obrazek w tresci

Nasi zawodnicy spisali się na medal a w szczególności Kaczmarczyk Anżelika, która w swojej kategorii zajęła drugie miejsce. W ślad za siostrą poszła Kaczmarczyk Dominika, która uplasowała się na trzecim stopniu podium. Jedyny rodzynek Świerczewski Szymon po dobrej walce musiał uznać wyższość swego przeciwnika. Szymon pokazał wielkie serce do walki i karate. Nie zwalniamy tempa i ciężko pracujemy bo już za trzy tygodnie przed nami najważniejsze i największe wydarzenie sportowe karate od lat w Polsce Puchar Europy oraz Puchar Świata w Katowickim Spodku. Oczywiście z udziałem reprezentanta Akademii Sztuk Walki-Novum Szczytno Jakuba Tomaszek.