XIII letni obóz karate kyokushin "Murzasichle Summer Camp"

2024-07-03 09:33:40(ost. akt: 2024-07-03 09:53:55)

Autor zdjęcia: Akademia Sztuk Walki-Novum Szczytno

W dniach 21-30 czerwca 2024r. w malowniczej miejscowości Murzasichle odbył się XIII letni obóz karate kyokushin "Murzasichle Summer Camp".
W obozie uczestniczyło blisko sto osób z pięciu zaprzyjaźnionych klubów ze Szczytna, Ostródy, Iławy, Jonkowa i Trąbek Wielkich. Uczestnicy mieli okazję doskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów m.in. Shihan Dariusza Hrynowieckiego, sensei Marka Bębenka, sensei Artura Małża, sensei Tomasza Gąski i gościa specjalnego z Niemiec Shihan Sławka Urbańczyka. Podczas obozu odbywały się treningi ogólnorozwojowe, techniczne, a także przygotowujące do egzaminu na stopnie kyu, który został przeprowadzony w trakcie obozu.
Obrazek w tresci

Jednak obóz, to nie tylko ciężka praca. Uczestnicy mieli jak zawsze zapewnione atrakcje, takie jak ogólnodostępny basen, Termy Zakopiańskie, Gubałówka, zajęcia strzeleckie, warsztaty malowania na szkle i wiele innych. A wszystko po to, by uczestnicy mogli rozwijać swoje ukryte talenty.
Obrazek w tresci

Ponadto, uczestnicy mieli okazję poznać nowych przyjaciół, spędzić czas na świeżym powietrzu oraz przeżyć wiele emocjonujących chwil podczas różnorodnych aktywności integracyjnych. Celem obozu karate było nie tylko poprawienie sprawności fizycznej i technicznych umiejętności, ale także budowanie charakteru, wytrwałości i ducha karate kyokushin.
Obrazek w tresci

Wszyscy uczestnicy wrócili z obozu pełni entuzjazmu i motywacji do dalszego doskonalenia swoich umiejętności karate. Dla wielu z nich był to niezapomniany czas, pełen wyzwań i pozytywnych doświadczeń, który na długo pozostanie w ich pamięci!

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5