Pożegnali przedszkole i mają już wakacje!

2024-06-27 09:00:00(ost. akt: 2024-06-26 11:12:31)

Autor zdjęcia: Joanna Karzyńska

"My dziś z piosenką pożegnamy was..." śpiewały przedszkolaki na zakończeniu roku. Wielu wzruszeń i pozytywnych emocji dostarczyły występy dzieci z Przedszkola w Świętajnie.
Uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków wzbudziła wiele emocji. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice, dziadkowie i rodzeństwo.
Obrazek w tresci

Obrazek w tresci

Obrazek w tresci

Na początku wystąpiły dzieci z grupy młodszej. Zaśpiewały piosenkę, wierszykiem pożegnały starszych kolegów kończących przedszkole oraz popisały się tańcem. Następnie rozpoczął się występ 4-5 latków. Były wiersze i piosenki i wspaniały taniec, który zachwycił wszystkich. Słychać było achy i ochy, i oczywiście wielki aplauz na koniec. Na zakończenie najważniejszy punkt uroczystości - występ dzieci, które od września rozpoczną naukę już w szkole podstawowej .Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Wielu wzruszeń dostarczył wszystkim zgromadzonym odtańczony "polonez". Niejednemu dziecku i rodzicowi zakręciła się łezka w oku.
Obrazek w tresci

Obrazek w tresci

Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania swoim nauczycielom oraz dyrekcji, którzy życzyli swoim podopiecznym wspaniałych wakacji i powodzenia w szkole.

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5