Szczycieńscy kryminalni zatrzymali sprawczynię kradzieży w drogerii

2024-03-04 19:49:34(ost. akt: 2024-03-04 19:52:51)

Autor zdjęcia: KPP w Szczytnie

Policjanci pionu kryminalnego ze szczycieńskiej jednostki w toku przeprowadzonych czynności zatrzymali mieszkankę gminy Szczytno, która okazała się być sprawczynią kradzieży w jednej z drogerii na terenie Szczytna. Łączna kwota skradzionych przedmiotów wyniosła prawie 900 złotych.
Kryminalni ze szczycieńskiej jednostki w toku przeprowadzonych czynności wytypowali sprawczynię kradzieży w jednej z drogerii na terenie Szczytna. W środę (28.02.2024 r.) policjanci zatrzymali i osadzili w policyjnym areszcie 41-letnią mieszkankę gminy Szczytno.

Kobieta została przesłuchana, a następnie usłyszała zarzut popełnienia przestępstwa kradzieży. Na początku lutego br. 41-latka w krótkim odstępie czasu dokonała dwóch kradzieży kosmetyków, biżuterii oraz odzieży na terenie jednej z drogerii w Szczytnie. Łączna kwota skradzionych przedmiotów wyniosła prawie 900 złotych.

Mieszkanka gminy Szczytno niebawem stanie przed sądem, aby odpowiedzieć za swoje czyny. Sprawczyni kradzieży podlega karze do 5 lat pozbawienia wolności.
(ep)

2001-2025 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 7B