Wigilia seniorów w Dźwierzutach

2023-12-19 12:00:00(ost. akt: 2023-12-18 23:49:26)

Autor zdjęcia: Radosław Dąbrowski

W dniu 15.12.2023r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Dźwierzutach odbyła się uroczysta kolacja Wigilijna zorganizowana przez seniorów dla seniorów.
W kolacji uczestniczyli członkowie Koła Emerytów i Koła Gospodyń Wiejskich w Dźwierzutach oraz zaproszeni goście na czele z panią Wójt Gminy Dźwierzuty Marianną Szydlik i przewodniczącym Rady Gminy Arkadiuszem Nosek a także pracownicy GOK i Gminnej Biblioteki Publicznej.
Obrazek w tresci

Były życzenia od przewodniczącej Koła Emerytów pani Teresy Biedak oraz przedstawicieli Gminy oraz dzielenie się opłatkiem.
Obrazek w tresci

Nie obyło się również bez wizyty Świętego Mikołaja, który obdarował zebranych słodkościami. Całość uroczystości dopełniła recytacja wiersza napisanego specjalnie na tę uroczystość przez naszą koleżankę Agnieszkę Sokołowską oraz kolędy śpiewane przez wszystkich uczestników wraz z zespołem Wrzosy. Miłym akcentem wieczoru było odśpiewanie 100 lat z okazji urodzin naszej byłej długoletniej przewodniczącej pani Zosi Śledzińskiej.
Obrazek w tresci

Z roku na rok w organizowanej przez nas kolacji wigilijnej uczestniczy mniej osób. Część osób odeszła od nas na zawsze, ale na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Wszystkim tym, którzy nie mogli uczestniczyć we wspólnej kolacji ze względów zdrowotnych, życzymy zdrowych, spokojnych Świąt w gronie rodziny oraz szczęśliwego Nowego Roku.

Helena Brzozowska

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5