Złote, Szmaragdowe i Diamentowe Gody

2019-12-13 10:04:10(ost. akt: 2019-12-13 10:07:13)

Autor zdjęcia: Joanna Karzyńska

Takie Jubileusze to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin. To 50 lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego. Dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe zawieruchy!
Minęło 50 lat, a w przypadku Państwa Marianny i Tadeusza Folga, Krystyny i Jana Hałasa oraz Gudrony i Józefa Paradowskich 55 lat, natomiast Państwa Marianny i Henryka Trzcińskich 60 lat od chwili, kiedy połączył ich los, kiedy z miłością i nadzieją powiedzieli sobie sakramentalne TAK. Przyrzeczenie to składali z ufnością, że będą dzielić dobre i złe chwile, wspomagać się wzajemnie i cieszyć się wspólną radością. Mimo różnych przeciwności losu przyrzeczenie to dotrzymali. Dali z siebie tak wiele rodzinie i społeczeństwu, zarówno wychowując swoje dzieci na dobrych obywateli, jak i pracując na rzecz całej społeczności. Trwanie w małżeństwie przez tak długi okres jest przykładem dla dzieci i wnuków oraz wszystkich młodych małżeństw.

- 50 lat to dużo a jednocześnie mało. Tak szybko mija czas. W pracy, w staraniach o rodzinę, o wychowanie dzieci mijały Wasze lata pożycia małżeńskiego. Na pewno nie mieliście czasu i okazji obejrzeć się za siebie. Dzisiaj jest do tego najstosowniejsza chwila - wiatała zgromadzonych Jubilatów Liliana Napiórkowska Kierownik USC w Świętajnie.

- Drodzy Jubilaci jesteście wybrańcami losu, ponieważ nie każdemu jest dane, by po tylu latach wspólnego pożycia móc być nadal razem i wspólnie obchodzić tak piękny Jubileusz - zwracała się do Jubilatów Alicja Kołakowska wójt Gminy Świętajno. - Było na pewno w ciągu tych długich lat wiele dni radosnych i pięknych. Były też może dni smutne, przykre a nawet tragiczne. Wszystkie te przeżycia – radości i smutki, troski i obowiązki związały Was jeszcze bardziej.

Złote Gody obchodzili:
Krystyna i Kazimierz Bruderek
Teresa i Edward Ptak
Barbara i Wiesław Śpiewak
Krystyna i Czesław Trzcińscy
Janina i Wiesław Turlińscy
Helena i Józef Więcek

Redakcja Naszego Mazura życzy Szanownym Jubilatom trwania w tej pięknej miłości i wyraża głęboki szacunek za pokonanie trudów jakie życie przynosi każdej rodzinie!

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Sergej #2840309 | 212.7.*.* 27 gru 2019 20:54

    Mężczyźni! Znalazłem fajny serwis randkowy dla seksu, wiele dostępnych dziewcząt i kobiet z mojego miasta! Może być przydatny dla kogoś innego --- http://russex.xyz

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5